Reklaam sulgub sekundi pärast

Algab võitlus tiitli ja pronksmedali eest: finaal- ja pronksiseerias kindlat favoriiti ei ole

TalTech/Tradehouse rünnakul
TalTech/Tradehouse rünnakul — FOTO: TalTech/Tradehouse

Naiste Eesti meistrivõistlused on jõudnud kulminatsioonini, kui pidamata on finaal- ja pronksiseeria, samuti on selgumata kohad 5.-7.

Põnevaim on küsimus, kas tänavusel hooajal ühe tiitli võitnud TalTech/Tradehouse lisab auhinnakappi teise või paneb hooajale kuldse punkti Tartu Ülikool/Bigbank.

Kolme võiduni mängitavas finaalseerias lähevad vastamisi põhiturniiri parim TalTech/Tradehouse ja põhiturniiri teisena lõpetanud Tartu Ülikool/Bigbank. Nimetatud naiskondade teed on tänavusel hooajal ristunud kahel korral, mis mõlemad lõppesid Tallinna võistkonna võiduga.

Balti liiga põhiturniiril, mille Eesti klubide omavahelised vastasseisud läksid ka Eesti meistrivõistluste arvestusse, võttis TalTech kodusaalis 3:0 ja võõrsil 3:2 võidu. Seejuures jäi TalTech Tartus peetud kohtumises 1:2 kaotusseisu, tunnistades maratongeimiks kujunenud kolmandas geimis tartlannade 33:31 paremust. Peatreenerite finaalieelseid kommentaare saab lugeda siin.

Finaalseeria esimene vaatus on kavas täna kell 19 TalTechi spordihoones, uuesti kohtutakse 30. märtsil kell 19 Tartu Ülikooli Spordihoones.

Pronksmedali eest hakkavad heitlema põhiturniiri kolmas naiskond Viljandi Metall ja neljas Barrus/Võru Võrkpalliklubi. Põhiturniiril oli omavahelistes mängudes 3:0 tulemusega parem Võru naiskond. Kolme võiduni mängitava seeria esimene vaatus toimub 26. märtsil kell 18 Viljandi spordihoones ja teine 30. märtsil kell 19 Võru spordihallis.

26. märtsil jätkub ka 5.-7. koha turniir, kui kell 16 kohtuvad Viimsi koolis Viimsi/Tallinna Ülikool ja Rae Spordikool/VIASTON. 

 

Naiste Meistriliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN