Jälle? Conor McGregor teatas kolmandat korda karjääri lõpetamisest

Maailma üks tuntumaid vabavõitlejaid Conor McGregor teatas pühapäeval oma karjääri lõpetamisest. See on viimase nelja aasta peale juba kolmas iirlase loobumisteade!

Endine kahe kaalukategooria tšempion teatas Twitteris: “Hei, kutid, olen otsustanud võitlejakarjääri lõpetada. Tänud kõigile suurepäraste mälestuste eest! Oli alles aeg!”

McGregori eesmärgiks saavat nüüd emale tema unistuste maja ostmine.

31-aastane võitleja lisas pikemas usutluses ESPN-ile, et UFC karussell ei paku talle lihtsalt enam põnevust. “Nii palju peab lihtsalt ootama. Mitte midagi ei toimu. Käin üle võimalike vastaste variante ja sealt ei hakka praegu mitte midagi silma,” rääkis McGregor, kes käis viimati puuris tänavu jaanuaris, alistades vaid 40 sekundit kestnud matšis tehnilise nokaudiga Donald Cerrone.

“Nad tahavad visata mind üles-alla erinevate kaalukategooriate vahel ja pakuvad tobedaid vastasseise,” lisas McGregor, kellel oli enne Cerronega kohtumist plaan 2020. aastal pidada kolm matši.

Twitteri kaudu lõpetas McGregor karjääri ka mullu aprillis. Esimest korda teatas ta karjääri lõpetamisest juba 2016. aasta märtsis.

UFC president Dana White jäi staarvõitleja avaldust kommenteerides rahulikuks. “Keegi mu kaaskonnast näitas mulle seda sotsiaalmeedias – selline Conor on, nii Conor töötab ja oma asju ajab,” ütles White, lisades, et vägisi ei hakata kedagi võitlema sundima.

McGregor võttis alles hiljuti Twitteris sihikule Justin Gaethje, kuid temaga kohtumist peab ta veel pikalt ootama ja võimalik, et selle peale järjekordne lõpetamise turtsatus ka tuli. UFC-l on plaan Gaethje järgmisena viia kokku Khabib Nurmagomedoviga ning see matš on nihkumas septembrisse. White sõnas nädala alguses, et McGregoril oleks kõige parem minna järgmisena vastamisi selle heitluse võitjaga.

Kommentaarid puuduvad