Johanna Talihärm ja Raido Ränkel
Johanna Talihärm ja Raido Ränkel — FOTO: Greta Külvet / Kuvatõmmis videost

Haanjas toimunud laskesuusatamise Eesti meistrivõistlustel võidutses naistest üllatuslikult Johanna Talihärm. Meestest oli parim Robert Heldna.

Talihärm edestas naiste 10 km sõidus koondise kahte esinumbrit, Regina Ermitsat 5,1 ning Tuuli Tomingat 43 sekundiga. Esimesena jäi medalita Hanna-Brita Kaasiku (+1.10,7), kes edestas omakorda viiendaks jäänud Susan Külma (+1.26,3).

Meeste 12,5 km distantsil võidutses Robert Heldna, kes edestas Rene Zahknat 42,6 ja kolmanda koha teeninud Ivar Vsivtsevit 49,8 sekundiga. Neljandaks tuli Jakob Kulbin (+1.31,7), viiendaks Joosep Perv (+2.37,3) ning kuuendaks Raido Ränkel (+2.51,6), kes ühtlasi lõpetas selle võistlusega enda tippsportlase karjääri.