Täiega risti: Brent Lepistu “Minu unistuste tiimi kuuluvad…”

täiega risti
Joel Indermitte ja Brent Lepistu — FOTO: TV6 "Täiega risti"

Uus nädal, uus “Täiega risti” saade. Seekord veab saatejuht Joel Indermitte saadet üksi ning tema esimeseks saatekülaliseks on jalgpallur Brent Lepistu.

Brent Lepistu (30), kes jalgpallisõpradele ilmselt tutvustamist ei vaja, on Eesti Meistriliiga klubi FCI Levadia poolkaitsja, 3. kordne Eesti meister, on teinud 13 jalkamängu Eesti A-koondise eest.

Brent, keda on kimbutanud ka pisivigastused, loodab koondise pausi ajal ennast korda saada ja täiel rinnal edasi minna. Koos saatejuhi Joeliga, arutavad nad, kuidas Brendil läheb, millised emotsioonid on Rumeenias mängimisest ning milline näeb välja Brenti unistuste meeskond?

Vaata lähemalt juba “Täiega risti” uuest saatest:

„Täiega risti“ on uus iganädalane meelelahutuslikus võtmes jalgpallisaade. Saatejuhid Joel Indermitte ja Raul Ojassaar toovad jalgpallisõpradeni värskeid uudiseid, vaidlusi ja arutelusid peamiselt välismaa tippliigade kohta. Vaata avasaadet SIIT!

„Täiega risti“ leiab igal teisipäeval TV6-st, Sport.tv3.ee lehelt või reklaamivabalt Go3 televisoonist!

Kasuta Go3 televisiooni eripakkumist. Sooduskoodiga: RISTI30 ja saa Go3 paketi “TV ja Sport” esimesed 3 kuud 30% soodustusega. Hiljem on hind 11,99 € kuus. Lisainfo saamiseks külasta go3.tv. Sooduskood kehtib kuni 30.11.2023!

Pafi koefitsiendid jalkamängudele leiad siit!

Näita 4 kommentaari

Joel, Sind ma austan aga niisuguste saatekülalistega nagu see Levadia pats, saatele edu Sa ei saavuta.

Vasta

Eesti üks parimaid ei keegi muu kui Toomas Vara

Vasta

Henn oleks pull ja. Kui Arno Pijpers ka Eestis? temaga pole keegi teinud intekat.

Vasta

Jürgen Henn oleks väga tegija kui saaksite saatesse

Vasta