Vägev! Ingrid Neel teenis enda sünnipäeval karjääri neljanda WTA turniirivõidu

Ingrid Neel
Ingrid Neel — FOTO: Scanpix

Eestlanna Ingrid Neel ja hollandlanna Bibiane Schoofs võitsid Hollandis toimunud WTA 250 taseme tenniseturniiri.

Alustuseks alistasid Neel ja Schoofs avaringis Elixane Lechemia (Prantsusmaa) ning Kimberley Zimmermanni (Belgia) 6:2, 6:1 ning siis teises ringis Miriam Kolodziejova ja Anna Siskova (mõlemad Tšehhi) 7:6 (7:4), 6:4.

Poolfinaalis alistas Eesti-Hollandi paar neutraalse lipu all võistlevad Ljudmilla Samsonova ja Diana Šnaideri 6:4, 3:1. Teine sett jäi vihmasaju tõttu pooleli ning hiljem andsid venelannad loobumisvõidu.

Täna toimunud finaalis alistasid Neel ja Schoofs 7:6 (6), 6:3 Slovakkia tennisisti Tereza Michalikova ja briti sportlase Olivia Nichollsi.

Täna oma 26. sünnipäeva tähistav Ingrid Neel on võitnud nüüd oma karjääri jooksul neli WTA turniiri.