Reklaam sulgub sekundi pärast

WRC

toob sinuni Go3

WRC ENNUSTUSMÄNG | Kes võidab WRC Sardiinia etapi? Vasta ja võida!

WRC Sardiinia ennustusmäng
WRC Sardiinia ennustusmäng — FOTO: TV6

Vastamine on lõppenud!

Palju õnne FK Keskuse kinkekaardid võitsid Urvi Grossfeldt, Rainer Meetua, Janar Metsma ja T1 Sportlandi kinkekaardi võitis Vaido Tamme.

WRC etapid on jõudnud Sardiiniasse ja taas on aeg enda ennustuvõimed proovile panna. Tee oma valik juba täna ja jälgi põnevusega, kas läheb täppi või mitte. Nelja täpselt ennustanud vahel, lähevad jagamisele FK Keskuse ja T1 Keskuse poolt ahvatlevad auhinnad.

Ennustada saab kuni 1.06.2024 südaööni!

WRC mängu aitavad toetada FK Keskus ja T1 Tallinn keskus

FK Keskuse Õismäe välirada on 730 m pikkune, väga laiade kurvide ja mitme sirgega. Rada pakub sõidunaudingut ning adrenaliinisüsti väga erineva tasemega kihutajatele. Võimsad Rimo kardid võimaldavad muljetavaldavat kiirendust sirgetel ning raja laius kurvides võimaldab sooritada meisterlikke möödasõite. Kardid on uued 2023a toodetud. Rajale mahub korraga kuni 10 sõitjat, mis võimaldab edukalt korraldada firmaüritusi, võistlusi ja väljakutseid firmade ja sõpruskondade vahel. FK Keskuse välikardirajal sõidetakse iga ilmaga.

FK Keskus paneb WRC ennustusmängus välja 3 x 2 kinkekaarti!

Ralli
Ralli — FOTO: Rallistuudio
Ralli
Ralli — FOTO: Rallistuudio
Ralli
Ralli — FOTO: Rallistuudio

T1 keskus - Tallinna tuiksoonel asuv keskus on saanud värskenduskuuri ja pakub ajaveetmiseks erinevaid võimalusi alates laste meelispaigast Skypargist kuni Cinamoni kinoni. Uuenenud keskusesse on lisandudnud palju erinevaid sportimisvõimalusi ning et Ronimisministeeriumi või tantsutreeningusse sobivas riietuses minna, siis panebki T1 Tallinna keskuses asuv Sportland Outlet välja 20 € väärtuses kinkekaardi.

T1 tallinn portugal
T1 Tallinna keskus

Et ennustamine täppi läheks, siis Sardiinia MM-i ajakava leiad siit!

WRC

toob sinuni Go3