Eesti esireket pääses Itaalias kaheksa parema hulka

Mark Lajal
Mark Lajal — FOTO: Scanpix

Eesti meeste esireket, 20-aastane Mark Lajal (ATP 217.) alistas Itaalias toimuval ATP Challenger sarja turniiril teises ringis prantslase Ugo Blancheti (ATP 195.) 6:2, 6:7 (4:7), 6:2 ning pääses veerandfinaali.

Veerandfinaalis läheb Lajali vastamisi kas türklase Cem Ilkeli (ATP 258.) või prantslase Pierre-Hugues Herberti (ATP 372.) ja Itaalia tennisisti Flavio Cobolli (ATP 98.) matši võitjaga. Vaata kõik tulemusi siit.

ENNE KOHTUMIST:

Itaalias toimuval ATP Challenger sarja tenniseturniiril kaotas Eesti esireket Mark Lajal (ATP 217.) kvalifikatsiooniringis viiekordsele paarismängu slämmivõitjale, kuid pääses õnneliku kaotajana siiski põhitabelisse.

Esmaspäeval kvalifikatsiooniringi otsustavas mängus prantslasele Pierre-Hugues Herbertile (ATP 372.) kaotanud Mark Lajal pääses teisipäeval koos prantslase Ugo Blanchetiga õnneliku kaotajana siiski põhiturniirile ja käis peale seda kohe uuesti ka väljakul.

Eesti esireket läks põhiturniiri avaringis vastamisi hollandlase Jelle Selsiga (ATP 548.) ning sai kindlal 6:3, 6:2 võidu.

Teises ringis kohtub Lajal samuti õnneliku kaotajana põhitabeli pääsenud Ugo Blanchetiga (ATP 195.), kes alistas enda esimese ringi kohtumises šveitslase Leandro Riedi (ATP 163.) 7:6 (7:5), 2:6, 7:5.