Kristin Kuuba saavutas Tallinnas teise koha

Kristin Kuuba vasakul
Kristin Kuuba vasakul — FOTO: badminton.ee

Pühapäeval selgitati Kalevi Spordihallis välja aasta esimese sulgpalli Euroopa karikaetapi võitjad. Ainsa eestlasena jõudis finaali Eesti esireket Kristin Kuuba (BWF 43.), kirjutab badminton.ee.

Meeste üksikmängus selgitasid võitja välja eelmise aasta võitja prantslane Alex Lanier (BWF 70.) ja jaapanlane Yushi Tanaka (BWF 76.). Kohtumine kestis 57. minutit ja võitja selgitamisesk läks vaja kolme geimi. Tanaka alistas prantslase seisuga 21:13, 15:21, 21:12.

Naiste üksikmängus läksid vastamisi Kristin Kuuba ja Yu-Hsun Huang Hiina Taipeist, sarnaselt meeste mängule ei suutnud valitsev meister tiitlit kaitsta. Huang alistas Kuuba seisuga 13:21, 21:11, 21:11.

Meeste paarismängus kohtusid taas Prantsusmaa ja Jaapani mängijad, kui omavahel läksid vastamisi Julien Maio/William Villeger BWF (107.) ja Shuntaro Mezaki/Haruya Nishida (BWF 54.). Mezaki/Nishida võitsid kuldmedali seisuga 21:19, 21:14.

Naiste paarsimängus väljusid finaalis võitjatena Paula Lynn Cao Hok/Lauren Lam alistades seisuga 21:10, 21:11 Rootsi paari Moa Sjöö/Tilda Sjöö.

Segapaarismängus tulid esikohale taanlased Mads Vestergaard/Christine Busch, mängides finaalis üle sakslased Malik Bourakkadi/Leona Michalski seisuga 21:13, 21:10.