Serviti alustas uut aastat võiduga Tapa üle

Põlva Serviti
Põlva Serviti — FOTO: Põlva Serviti Facebook

Selle aasta esimesele täisvoorule pani punkti SK Tapa ja Põlva Serviti kohtumine. Viimane võitis kohtumise ülekaalukalt numbritega 34:18 (17:12).

Pikalt pausilt naasnud Serviti võitis pika puuga
Tõnis Kase ja Henri Sillaste tegid skooriga algust, jättes kodumeeskonna Tapa koheselt 2:0 taha. 10. minutil viskas Ilja Kosmirak Tapa 3. värava, kuid Serviti püsis ühega ees. 14. minutiks olid Tõnis Kase, Stanislav Kholodiuk ja väravavaht Andero Viljus suurendanud edumaa 8:4 peale. Kosmirak taas vähendas Tapa kaotusseisu, kuid vaid 3 värava peale. Mängu 20. minutiks oli seis 10:7 Servitile ning 5 minutit enne esimese poolaja lõppu 14:10 Serviti kasuks. Esimene poolaeg lõppes seisuga 17:12.

Teise poolaja 10. minutiks oli Serviti jõudnud 24. väravani, Tapa 15. väravani. 10 minutit hiljem oli Põlva klubi 6 värava võrra rikkam, Tapal vaid üks värav juures. Lõpptulemuseks kujunes 34:18.

Serviti resultatiivseimad mängijad olid Mathias Rebane ja Henri Sillaste 5 väravaga. Ka SK Tapa suurimad väravakütid Marcus Rättel ja Ilja Kosmirak viskasid 5 väravat.

“Eks kerge teadmatus oli enne mängu, et mis seisus me oleme meeskonnaga. Mängudest on olnud pikk paus. Igati tähtis ja väärt mäng oli, et teada saada meeskonna nii-öelda seisukorrast,” kommenteeris Rebane. “Rõhku panime kaitsele ja lisaks on ka Anatolii Chezlov tagasi, kes annab meile lisakäigu. Meile on see muidugi ainult positiivne. Ma arvan, et kõik on meil positiivselt meelestatud ja tahavad maksimumi võtta nädalavahetusest.”

Sel nädalavahetusel panevad end Balti liigas proovile Põlva Serviti, Viljandi HC ja Mistra.