Eesti Käsipalliliit korraldab avaliku konkursi leidmaks rahvusvahelise kogemusega meeste rahvuskoondise peatreenerit

Pildil 100%-lise resultatiivsusega Mait Patrail
Pildil 100%-lise resultatiivsusega Mait Patrail — FOTO: Helin Potter/Käsipalliliit

Eesti Käsipalliliit korraldab avaliku konkursi leidmaks rahvusvahelise kogemusega meeste rahvuskoondise peatreenerit, kirjutab handball.ee.

Otsime Eesti meeste rahvuskoondisele peatreenerit,

Me soovime leida Eesti meeste rahvuskoondisele peatreenerit, kellel oleks head teadmised käsipallis, rahvusvaheline kogemus (vajalik EHF Master Coach litsents).

Meeste rahvuskoondise tegevusele lisaks ootame ka järelkasvukoondistele mentori rolli võtmist ja treeneritele koolituse läbi viimist.

Meie pakume eneseteostamise võimalust ja vastutusrikast positsiooni eesmärgiga viia Eesti käsipallikoondis Euroopa meistrivõistluste finaalturniirile.

Mõned meie rahvuskoondise mängijad mängivad väljaspool Eestit. See kõik teeb väljakutse huvitavaks ja mitmekesiseks ning kindlasti väga põnevaks.

Meie ootused peatreenerile on eesmärkide ja tulemuste saavutamisele pühendunud, tugeva tahtejõuga, innovaatiline, praktilise töökogemusega, motiveeritud ja rahvusvahelise kogemusega.

Meie poolt pakutav väljakuste hõlmab esmalt vähemalt kahte hooaega.

Kui tundub, et väljakutse on huvitav, palun saada oma lühike CV, koos palgasooviga ja lühike motivatsioonikiri, koos võistkonna arengut toetavate spetsialistide vajaduse kirjeldusega, hiljemalt 02.06.2023 [email protected]

Täiendava informatsiooni saamiseks või väljakuste täpsustamiseks, palun kontakteeru Pirje Orasson Eesti Käsipalliliit peasekretär +3725114262 [email protected]