Kaidi Kivioja pälvis Euroopa mängudel 29. koha

Kaidi Kivioja
Kaidi Kivioja — FOTO: triatlon.ee

Poolas Krakowis jätkuvatel Euroopa mängudel teenis Eesti parim naistriatleet Kaidi Kivioja 29. koha, kirjutab triatlon.ee.

Kivioja ujus 1,5 kilomeetrit ajaga 21.38 ning tuli veest välja 41. positsioonil. 40-kilomeetrisel rattarajal kergitas eestlanna end 33. positsioonile ning kümnekilomeetrise jooksuga õnnestus veel parandada neli kohta. Koguaeg 2:03.37 andis Kiviojale 29. koha.

„Ujumine läks seekord halvasti. Jäin esimeste poide juures kaklusesse kinni ja sealt tekkis järgmise grupiga väike vahe, mis ringi vahetuse ajal oli veel viis sekundit. Ma ei suutnud seda aga tagasi ujuda ja seejärel kärises vahe suuremaks,“ ütles Kivioja. „Rattasõidu ja jooksuga suutsin võistlust natuke päästa, aga tulemus ei ole päris see, millega väga rahule võiksin jääda.“

Esikoha pälvis norralanna Solveig Lovseth ajaga 1:53.05. Austerlanna Julia Hauser kaotas talle kolme ja belglanna Jolien Vermeylen üheksa sekundiga. Kolmapäeval on kavas eliitmeeste võistlus, millele antakse start Eesti aja järgi kell 11. Rajal on ka Henry Räppo ja Johannes Sikk.