Eesti kulturismi-ja fitnessisportlased jätkavad edukaid etteasteid rahvusvahelisel areenil

Soomes, Lahtis toimunud IFBB Põhjamaade meistrivõistlustel võitis Eesti koondis kolm kuldmedalit: Maris Lember Women’s Wellness kuni 168 cm; Anna Belova Women’s Bikini kuni 166 cm kategoorias; Olari Perlin kategoorias Men’s Classic Bodybuilding üle 180 cm.

Pildil Anna Belova

Hõbemedali tõi Eestile Margit Kuuse Women’s Acrobatic Fitness open kategoorias ning Pronksi: Kristiin Heleen Veri
Women’s Bikini üle 172 cm kategoorias.

Teiste sportlaste tulemused olid järgmised:

Marina Tsarik kategoorias Women’s Welness kuni 168 - 5.koht; Liis Rosenthalil kategoorias Women’s Bikini kuni 160 cm - 5.koht; Märt Erm Men’s Physique üle 180 cm - 5.koht; Elly Künnap Women’s Bikini kuni 172 cm - 6.koht; Aleksandra Nevski Women’s Bodyfitness üle 168 cm - 7.koht; Carina Narusk Women’s Bikini kuni 166 - 7.koht; Niina Bauer Women’s Welness kuni 168 - 9.koht; Angela Absalon Women’s Bikini kuni 163 - 10.koht; Miina Meinvald Women’s Wellness üle 163 cm - 10.koht; Karolin Nõmm Women's Bikini kuni 163 cm - 11.koht.

Samal ajal toimusid Tsehhis, Kladnos, 2022 IFBB Fitness Mania Classic V võistlused, kus Agne Kiviselg võitis Women’s Bikini kuni 169 cm kategoorias hõbemedali. Ramil Lipp saavutas kategooriates Classic Physique open pronksmedali ja Classic Bodybuildg open neljanda koha.

Juba eeloleval nädalavahetusel toimuvad Pärnu Kontserdimajas Eesti Meistrivõistlused, kus on võimalik laval näha omavahel mõõtu võtmas kogu Eesti fitnessispordi paremikku.