Georg Linnamäe
Georg Linnamäe — FOTO: Kuvatõmmis videost

Autoralli Euroopa meistrivõistluste selle hooaja esimese etapi laupäevase võistluspäeva lõpetas Fafe rallil liidrina soomlane Mikko Heikkilä, kes edestab teist kohta hoidvat norrakat Mads Östbergi 4,2 ning kolmandale kohale tõusnud Uus-Meremaa rallisõitjat Hayden Paddonit 17,2 sekundiga.

Eestlaste lippu hoiab kõrgel Georg Linnamäe, kes lõpetas tänase võistluspäeva neljandana (+21,3).

Teistel eestlastel täna kõige parem päev polnud. Gregor Jeets katkestas tänase võistluspäeva tehniliste probleemide tõttu. Robert Virves lõhkus kolmandal kiiruskatsel rehvi ja pidi ratast vahetama ning langes sellega suurest mängust välja. Sama saatus tabas ka Craig Breeni, kes oli peale kuuendat kiiruskatset tõusnud ralli liidriks, kuid 7. kiiruskatsel pidi vahetama ratast ning kaotas kõvasti aega.

Tänane 8. ja 9. kiiruskatse tühistati - ralli jätkub homme kell 9.30!