Benediktas Vanagas ja Kuldar Sikk,
Benediktas Vanagas ja Kuldar Sikk, — FOTO: Kuvatõmmis videost

Reedel sai alguse kauaoodatud maastikurallide Euroopa karikavõistluste avaetapp ehk Baja TT Dehesa Extremadura 2024, mis kulges Hispaania ja Portugali piirialadel.

Nagu ikka, läksid Ultimate T1+ klassi Toyota Hiluxiga starti ka TOYOTA GAZOO Racing Balticsi sõitjatepaar Benediktas Vanagas ja Kuldar Sikk, kelle võistlusnumbriks on sel korral 201.

Baja TT Dehesa Extremadura lõppes TOYOTA GAZOO Racing Balticsile 3. kohaga European Baja Cup Ultimate klassis.

Euroopa karika Baja TT Dehesa Extremadura tänane võistluspäev kujunes eilsest veelgi põnevamaks ja ootamatumaks. Eilse edu lainel läks TOYOTA GAZOO Racing Balticsi meeskond hommikul tugeva tundega vastu uutele katsetele, millest esimene kulgeski väga edukalt. See-eest ootas ees üllatus teise katse ajal. Nimelt selgus, et esimese katse ajal oli mootor saanud arvatust suurema veekahjustuse ja teise katse ajal lõpetas mootor seetõttu selleks korraks koostöö. Õnneks jõudsid nii auto kui ka Benediktas ja Kuldar Parc Fermé’sse enne võistluste lõppu, tänu millele läheb katse tulemus väikese ajatrahviga ikkagi kirja.

Nüüd on tiimil aeg korraks hinge tõmmata, auto üle vaadata ja seejärel hakata valmistuma juba juuli alguses toimuvaks Itaalia Bajaks. Näeme Itaalias!