Nädalavahetus autospordis: Saaremaa ralli, MM-punktid mängus rallikrossis ja vormel ühes

Mulluse Saaremaa ralli võitsid Egon Kaur / Silver Simm
Mulluse Saaremaa ralli võitsid Egon Kaur / Silver Simm — FOTO: Pille Russi

Nädalavahetusel sõidetakse Saaremaa teedel autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistluste viimane etapp, jätkuvad e-autoralli Eesti meistrivõistlused ja kahel alal on mängus MM-punktid.

Saaremaa ralli start antakse homme/reedel kell 17.30 Kuressaare keskväljakult ning esimene auto finišeerib samas laupäeval kell 18.00. Võistlust on võimalik jälgida nii kohapeal kui otseülekannete vahendusel EAL-i Youtube´i kanalis.

E-autoralli Eesti meistrivõistluste 11. etapi rada Kreeka virtuaalteedel avatakse samuti reedel ja soorituseks on aega üks nädal.

Eestlastest stardib nädalavahetusel Nürburgringil Ralf Aron, kes võistleb Haupt Racing Teami liikmena NLS-sarja nelja tunni sõidus. Võistlus algab laupäeval kell 13.00 (siin ja edaspidi Eesti aeg). Ülekannet saab jälgida kodulehe vahendusel.

Vormel 1 MM-sari jätkub Kataris. Kvalifikatsioon on kavas kell reedel kell 20.00, sprindi kvalifikatsioon laupäeval kell 16 ja sprint kell 20.30, põhivõistlus algab pühapäeval kell 20.00. 

Rallikrossi MM-i seitsmes ja kaheksas etapp toimuvad laupäeval ja pühapäeval Lõuna-Aafrika Vabariigis Kaplinnas. Otsepilti näitab Rally.tv.