Reklaam sulgub sekundi pärast

Nädalavahetus autospordis: maastikuvõistlus, rahvakross, e-sport ja eestlased välismaal

Maastikusõitjad lõpetavad hooaja Ida-Virumaal
Maastikusõitjad lõpetavad hooaja Ida-Virumaal — FOTO: Pille Russi

Nädalavahetusel võisteldakse Eestis maastikusõidus, rahvakrossis, meistrivõistluste punktid on mängus e-autospordis ning mitmed eestlased stardivad välismaal.

Reedest pühapäevani toimub Ida-Virumaal maastikuvõistlus MudEST, mis on off-road Eesti karikavõistluste ja superkarikavõistluste viimane etapp. Võistluskeskus asub Alutaguse Puhke- ja Spordikeskuses. Start antakse reedel kell 21.00 ja finiš suletakse laupäeval kell 23.00. Autasustamine toimub pühapäeval.

Rahvakrossi ja -sprindi Misso Karika ja Lõuna-Eesti Karika viimane etapp sõidetakse laupäeval Misso rallikrossirajal. Esimene võistlussõit algab kell 9.35.

E-autospordi ralli Eesti meistrivõistlustel avatakse reedel nädalaks ajaks 12. etapi rada Saksamaa virtuaalteedel.

Kestvussõitude sarja European Le Mans Series kaks viimast etappi sõidetakse nädalavahetusel Portugalis. Eestlastest osaleb Proton Competitioni meeskonnas Martin Rump.

Saksamaa sarja ADAC GT Masters, kus eestlastest osaleb Ralf Aron, viimane etapp toimub Hockenheimis laupäeval ja pühapäeval.

MM-punktid on mängus vormel 1 sarjas. USA GP kvalifikatsioon algab südaööl (siin ja edaspidi Eesti ajad) vastu laupäeva, sprindi kvalifikatsioon laupäeval kell 20.30, sprint pühapäeval kell 1.00 ja põhivõistlus 22.00.