Eestlaste rahvusvahelised tulemused: Georg Linnamäe EM-etapil kolmas, kardisportlased Itaalias ja Hispaanias finaalis

Fafe ralli esikolmik, Goerg Linnamäe paremalt esimene, James Morgan tema kõrval
Fafe ralli esikolmik, Goerg Linnamäe paremalt esimene, James Morgan tema kõrval — FOTO: @World / Red Bull Content Pool

Nädalavahetusel võistlesid Eesti autosportlased autoralli Euroopa meistrivõistluste etapil Portugalis, kardivõistlustel Hispaanias ja Itaalias ning jäärajavõistlusel Rootsis, kirjutab uus.autosport.ee.

Georg Linnamäe / James Morgan (Hyundai i20 N Rally2) lõpetasid ralli Euroopa meistrivõistlused avanud Rally Serras de Fafe Portugalis kolmanda kohaga. Esikoha ajaga 1:42.21,3 saavutanud Hayden Paddonile / John Kennardile (Hyundai i20 N Rally2) kaotasid nad 27,5 sekundit. Teine koht kuulus Mads Østbergile / Patrik Barthile (Citroen C3 Rally2), kes jäid võitjatest 10,8 sekundi kaugusele. Robert Virves / Hugo Magalhaes (Ford Fiesta Rally2) said 16. koha, Gregor Jeets / Timo Taniel (Škoda Fabia Rally2 evo) ning Joosep Ralf Nõgene / Aleks Lesk (Peugeot 208 Rally4) katkestasid.

Valencias sõidetud kardispordi Champions of the Future etapil jõudis eestlastest finaali Mark Dubnitski (CRG), kes sai klassis OK 26. koha.

WSK Open Series etapil South Garda Racingu rajal Itaalias oli Albert Tamm (Babyrace Driver Academy) klassi Mini alla kümneaastaste konkurentsis 11. kohal ja Mark Martin Loomets (Gamoto SRL) 18. KZ2-s sai Ken Oskar Algre (Maranello SRP Factory Team) 15. ja Markus Kajak (KH Racing Team) 32. koha.

Marko Muru osales jäärajasõidu Soome meistrivõistluste teisel ja kolmandal etapil Rootsis Morjärvel, kus tal läks kõige paremini teise etapi nn poltpiikide klassis – A-finaali viies koht.