Real Madridi mängijad tähistamas võitu Partizani üle
Real Madridi mängijad tähistamas võitu Partizani üle — FOTO: Scanpix

Hispaania korvpalli kõrgliigas selgus eile hilisõhtul teine poolfinaali pääseja, kui veerandfinaalseerias teises kohtumises alistas Real Madrid võõrsil 89:81 Gran Canaria ning võitis seeria 2:0.

Võitjate resultatiivseimad olid teises kohtumises Dzanan Musa 22 ja Euroliiga finaalis kangelaseks tõusnud Sergio Llull 14 punktiga. Kaotajate poolelt olid parimad Poola koondist esindavad A. J. Slaughter 17 ja Aleksander Balcerowski 12 silmaga. Kogu statistika nähtav siit.

Kohtumise tipphetked:

Real Madrid kohtub poolfinaalis Joventut Badalonaga, kes lõpetas oma veerandfinaalseerias Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi Baskonia hooaja. Loe siit.

Teistes veerandfinaalides on Malaga Unicaja juhtimas Lenovo Tenerife- ja Barcelona Valencia vastu (1:0).

Täna õhtul peavad oma teise kohtumise Unicaja ja Tenerife - vaata kohtumist alates kella 21.55-st telekanali TV3 Sport 2 vahendusel. Barcelona ja Valencia tulevad väljakule homme õhtul (21.55 TV3 Sport 2).

ENNE KOHTUMIST:

Avakohtumises sai hiljuti Euroliiga võitjaks kroonitud Real Madrid koduväljakul suure 95:68 võidu. Dzanan Musa tõi võitjatele 20 ja Sergio Llull 16 punkti. Kaotajate parimatena viskasid Aleksander Balcerowski ja Damien Inglis kumbki 15 silma.