vasakult Maik-Kalev Kotsar, Markus Howard ja Rokas Giedraitis
vasakult Maik-Kalev Kotsar, Markus Howard ja Rokas Giedraitis — FOTO: Baskonia

Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi Baskonia jaoks sai hooaeg läbi, kuna täna õhtul kaotati Hispaania korvpalli kõrgliiga veerandfinaalseeria teises kohtumises võõrsil Joventut Badalonale 76:83.

Badalona pääses 2:0 seeriavõiduga esimese meeskonnana poolfinaali.

Kotsar sai 30 mänguminutiga kirja 12 punkti, 8 lauapalli, 3 vaheltlõiget, 2 resultatiivset söötu ja ühe viskeblokeeringu. Raieste täna mänguaega ei teeninud. Baskonia resultatiivseimad olid Markus Howard 16 ja Darius Thompson 15 silmaga. Badalona parimatena viskasid Kyle Guy 22 ja Guillem Vives 14 punkti. Kogu statistika nähtav siit.

Kohtumise tipphetked:

ENNE KOHTUMIST:

Kahe võiduni peetava seeria avamängu eestlaste koduklubi kaotas 91:99. Seega tuleb täna Baskonial võõrsil võita või muidu on selleks hooajaks mängud mängitud. Võidu korral toimuks otsustav kolmas kohtumine taas Baskonia koduväljakul.

Esimeses veerandfinaalseeria kohtumises sai Maik-Kalev Kotsar 23 minutiga kirja kaks punkti, kolm lauapalli ning ühe resultatiivse söödu. Sander Raieste väljakule ei pääsenud.

Baskonia parimana viskas Markus Howard 28 silma. Võitjate parim oli Kyle Guy, kes tõi üleplatsimehena 36 punkti.

Teistes paarides said esimeses mängus võidu kirja Real Madrid (alistas Gran Canaria), Malaga Unicaja (alistas Tenerife) ja Barcelona (alistas Valencia).