Enne tänast korvpalli Meistrite liiga kohtumist Ateena AEK ja Reggio Emilia vahel suutsid mõlema meeskonna fännid omavahel kaklema minna.

Itaalia meeskonnale sõitsid Kreekasse kaasa elama 50-100 fänni, kes mõni minut ennem kohtumise algust sattusid kaklusesse kohalike Kreeka klubi poolehoidjatega.

AEK fännid võtsid kasutusele lisaks kaks tulekustutit, millega üritasid samuti rünnata vastasmeeskonna poolehoidjaid. Fännid vahetasid omavahel lööke nii rusikate, kui ka jalgadega.

Mitmete teadete kohaselt ei olnud politseijõud vahejuhtumi toimumise ajal kohal, kuna fännid olid võidelnud umbes 5 minutit.

Mõlema meeskonna mängijaid olid juhtumi nägemisest täielikult šokis.

Itaalia pool soovis saalist lahkuda ja mäng edasi lükata, kuid väidetavalt lükkas FIBA ​​nende avalduse tagasi ja kohtumine algas 15-minutilise hilinemisega. Hetkel saab öelda, et nii ka läks, kuna postitamise hetkel on käimas viimase veerandaja viimased minutid.