Markus Howard
Markus Howard — FOTO: Scanpix

Eile õhtul pidas Baskonia Hispaania ACB liigas oma 31. vooru kohtumise, kui võõrsil mängiti Palenciaga. Poolaja suurelt kaotanud Baskonia suutis lõpuks kohtumise võita tulemusega 101:94.

Baskonia võidumängus kerkis üleplatsimeheks selgelt Markus Howard, kes viskas suisa 36 puntki, võttis kaks lauapalli ning andis kaks resultatiivset söötu. Kolmeseid ladus Howard 8/15. Palencia parim oli lätlane Anzejs Pasecniks, 20 silmaga.

Eestlastest viskas täna rohkem punkte Sander Raieste. Raieste teenis pea 7 minutit mänguaega ning viskas kaks punkti. Maik-Kalev Kotsar sai omakorda 17 minutit ning viskas ühe punkti ja võttis ühe lauapalli.