Optibet Rahvaliiga Põhja regiooni Regular formaadi finaalpäev kulmineerus I divisjoni esikohamänguga Audentese SK/Tallinna Ülikool/TSK vs A4 Haldus, mis kujunes tõeliseks trilleriks ja sai ulmelise lõpplahenduse.

Mängu vaatama tulnud ca 100 pealtvaatajat said tõelise etenduse tunnistajateks, kus Audentese noored suutsid kaks korda mängu tagasi tulla ja lõpuks lahingust lisaajal ka 76:75 (19:16, 12:27, 20:15, 16:9, 9:8) võitjatena väljuda.

Veel 7 minutit enne mängu lõppu juhtis A4 Haldus 8 punktiga, kuid Audentese noored suutsid teist korda kaotusseisust välja rabeleda ning seisul 67:67 mäng lisaajale viia.

Lisaajal hoidis A4 Haldus kerget initsiatiivi ja läks Sean Stewart juuniori kahe tabava vabaviske toel 3,5 sekundit enne mängu lõppu juba kome punktiga juhtima, 75:72.

Audentese peatreener Rauno Pehka kasutas oma viimast minutilist mõttepausi ja sai palli vastaste poole pealt mängu panna. Pall jõudis paari sööduga Rasmus Andre kätte, kes tabas sisuliselt lõpusireeniga kaheksalt meetrilt lauapõrkega koos veaga üliraske kolmese ja viigistas mänguseisu 75:75 peale. Noormees ei vääratanud ka vabaviskel ja viis oma meeskonna juhtima 76:75.

Järelejäänud 0,4 sekundiga A4 Haldus enam viskele ei jõudnud ja juubeldused Audentese SK/Tallinna Ülikool/TSK fännisektoris võisid alata. Väärib mainimist, et Andre oli enne otsustavat viset kaugvisetel kõigil kolmel katsel eksinud.