Fenerbahce sai fännide käitumise tõttu suure rahatrahvi ja hoiatuse

Fenerbahce ja Monaco kohtumine lõppes fännide väljakule jooksmisega
Fenerbahce ja Monaco kohtumine lõppes fännide väljakule jooksmisega — FOTO: Scanpix

Korvpalli Euroliigas suutis AS Monaco võtta eile võõrsil Istanbuli Fenerbahce üle napi 65:62 võidu ning viigistada veerandfinaalseeria seisu 2:2 peale.

Kohtumise lõpp läks aga inetuks, kuna 18 sekundit enne mängu lõppu näidati Monaco meestele Türgi fännide seast igasugu žeste (kõri läbi tõmbamise jne). Ning päris kohtumise lõpus otsustasid suur hulk fänne väljakule joosta ja vastasmeeskonna mängijatega arveid klaarida. Vaata videot siit.

Korvpalliportaal Eurohoops.net kirjutab, et Fenerbahce korvpalliklubi sai fännide käitumise tõttu 30 000 eurot trahvi ja hoiatuse.

Ainsa meeskonnana on koha Final Four`i ehk nelja parema hulka taganud tiitlikaitsja Real Madrid, kes alistas veerandfinaalseerias Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi Baskonia 3:0. Olympiakose ja Barcelona, Panathinaikose ja Maccabi ning Monaco ja Fenerbahce vahelistes seeriates selgub edasipääseja otsustavas viiendas mängus (kõik kohtumised toimuvad 8. mail ning on nähtavad erinevate Go3 Sport telekanalite vahendusel)