Tartu võttis kindla võidu ning asus Keila vastu seeriat 2:0 juhtima

Leemet Böckler
Leemet Böckler — FOTO: Diana Jesin (Tartu Ülikool Maks & Moorits)

Eesti korvpalli meistriliiga veerandfinaalseeria teises omavahelises kohtumises suutis võõrsil mänginud Tartu Ülikool Maks & Moorits võtta suure 83:61 võidu Keila KK üle ning läks kolme võiduni peetavat seeriat 2:0 juhtima.

Võitjate resultatiivseimad olid tänases kohtumises Leemet Böckler ja Gordon Jitaurious kumbki 19 ja Dontarius James 18 punktiga. Keila parimatena viskasid Andriy Myronenko 16, Marcis Vitols 14 ja Kristen Kasemets 13 punkti. Kogu statistika nähtav siit.

Seeria kolmas kohtumine toimub pühapäeval, 23. aprillil Tartus.

ENNE KOHTUMIST:

Veerandfinaalseeria avakohtumises võttis Tartu Ülikool Maks & Moorits koduväljakul Keila KK üle 65:60 võidu.

Võitjate parim oli kaksikduubli teinud Gordon Jitaurious, kes viskas 22 punkti ja võttis 10 lauapalli. Keila parim oli Andriy Myronenko, kes samuti tegi kaksikduubli. Ukrainlane viskas 16 punkti ning võttis 11 lauapalli.

Teistes paarides on hetkel BC Kalev/Cramo juhtimas seeriat Tallinna Kalev/Audentese vastu 1:0, Viimsi/Sportland 2:0 TalTech/Optibeti üle ning Avis Utilitas Rapla ja Pärnu Sadama seis on seerias 1:1.