Täna õhtul: Kes pääseb viimasena poolfinaali – kas TalTech või Rapla?

TalTechi fännid
TalTechi fännid — FOTO: Catherine Kõrtsmik

Eesti korvpalli Meistriliiga veerandfinaalseerias võttis Avis Utilitas Rapla neljapäeval neljandas kohtumises koduväljakul 80:74 võidu TalTech/Optibeti üle ning viigistas seeria 2:2 peale.

Rapla resultatiivseimad olid viimatises kohtumises Eric Lorenzo Hunter 26, Martin Paasoja 16, Malik Xavier Pope 15 ja Obrad Tomic 13 silmaga. TalTechi parimatena tõid Kasper Suurorg 21 ja Rasmus Andre 20 punkti.

Seeria otsustav viies mäng peetakse täna (05.05) Tallinnas, TalTechi Spordihoones (17.00). Kuigi viiendas kohtumises on võimalused 50-50, siis väikese eelise võib siiski anda koduväljakul mängivale TalTechile, kuna selles seerias on mõlemad meeskonnad võidud teeninud just koduväljakul.

Poolfinaali on juba koha taganud tiitlikaitsja BC Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool Maks & Moorits, kes alistasid oma veerandfinaalseeriates 3:0, vastavalt Tallinna Kalev SNABB-i ja Viimsi. Kolmanda meeskonnana on poolfinaalis Pärnu Sadam, kes alistas 3:2 Keila Coolbeti.

Poolfinaalides lähevad vastamisi Tartu ja Pärnu ning Kalev ja Rapla ning TalTechi otsustava kohtumise võitja.