TalTech võttis Tallinna Kalevi vastu teise võidu järjest ning vajab edasipääsuks veel ühte võitu

Korvpalli Meistriliiga veerandfinaalseeria kolmandas omavaheIises mõõduvõtus võttis TalTech/OPTIBET teise võidu järjest, kui Tallinna Kalevist oIdi paremad skooriga 76:71. AIar Varraku juhendatav meeskond asus kolme võiduni peetavat seeriat 2:1 juhtima.

TaItechi suurimaks punktitoojaks kerkis võidumängus Brandon Reginald Childress, kes viskas 29 punkti ja võttis 9 IauapaIIi. Erik Keedus toetas meeskonda 13 siImaga. Kaotajate eest viskas parimana Ronald Mcghee 25 punkti

Statistika – Vaata SIIT:

Enne kohtumist:

Esimeses veerandfinaalkohtumises pakkusid meeskonnad tõelise põnevusetenduse, kus võitja selgitamiseks läks vaja lisaaega. Kalevlased suutsid mängu enda kasuks kallutda ja võtsid lõpuks 108:104 võidu.

Korduskohtumises pani TalTech aga kiirelt jõuvahekorrad paika, juhtides poolajaks 50:32 ja võttes lõpuks väga kindla 110:63 võidu.

TalTechi suurimaks korvikütiks on kahes esimeses mängus olnud Brandon Childress enam kui 19 punktiga mängu kohta. Kalevlaste poolelt on Michael Buchanan toonud 17,5 ja Oliver Metsalu 17 silma mängu kohta.

Seeria neljas kohtumine peetakse teisipäeval uuesti Nord Cramo Spordihoones ja viies vajadusel kolmapäeval TalTechi Spordihoones.