Arizona Wildcats, kelle ridades mängivad eestlased Kerr Kriisa ja Henri Veesaar, alustasid sel nädalal Hawaiil toimuvat Maui Invitational turniiri 101:93 võiduga Cincinnati Bearcatsi üle.

Kriisa tõi 36 mänguminutiga 11 punkti (kolmesed 3/5), andis 7 resultatiivset söötu ja võttis 2 lauapalli. Veesaar 10 minutiga punktiskoori ei avanud. Arizona parimana viskas leedulane Azuolas Tubelis 30 punkti. Kaotajate resultatiivseim oli 9 kolmepunktiviset tabanud Landers Nolley II 33 punktiga.

Poolfinaalis kohtub Arizona San Diego Statega, kes alistasid enda veerandfinaalis 88:77 Ohio State Buckeyesi.

Mängujärgne pressikonverents:

Arizona meeskond võitis antud turniiri aastatel 2000 ja 2014. Kõik teised tänavu Hawaiil võistlevad meeskonnad pole seda turniiri kunagi võitnud. Viiel korral tuli meistriks Duke’s Blue Devils. Eelmisel aastal võidutses Wisconsin Badgers.

Maui Invitational on sel nädalal nähtav TV3 Sport, TV3 Sport 2 ja Go3 vahendusel.