Nikola Jokic
Nikola Jokic — FOTO: Scanpix

Täna varahommikul toimus kaks NBA kohtumist. Ühte suurimat tagasitulekut, aga nägime Warriors-Nuggetsi mängus, kus 6:51 oli kohtumise lõpuni jäänud ning Golden State Warriors juhtis mängu 18 punktiga. Lõpuks võitis Nuggets kohtumsie 130:127 viimase sekundi Nikola Jokici viskest.

Võitjate parim Nuggetsi poole pealt oli Nikola Jokic, kes lõpuks ka selle otsustava võiduviske tegi. Jokici numbrid olid 34 punkti, 9 lauapalli ning 10 resultatiivset söötu. Teda toetas kõvasti viimasel veerandaajal Aaron Gordon, kes tegi oma hooaja parima mängu, visates 30 punkti.

Võiduvise:

Kohtumise tipphetked:

Kui kohtumise lõpuni jäänud oli veel 6:51, juhtis Golden State Warriors kohtumist veel 123:105. Lõpuks Aaron Gordoni ja Nikola Jokici vedamisele võideti mäng 127:130.