Patrick Beverley
Patrick Beverley — FOTO: Kuvatõmmis videost / Scanpix

Läinud öösel pidas Patrick Beverley oma esimese mängu Milwaukee Bucksi eest ning nagu videolt on näha, siis võttis mees asja uues koduklubis tõsiselt.

Philadelphia 76ersist vahetustehinguga Milwauke Bucksi saabunud Patrick Beverley`l kulus debüütmängul vaid viis minutit, et peatreenerilt tahvel haarata ja meeskonnakaaslastele liikumisi näidata. 35-aastasel mängumehel õnnestus ka esimest korda väljakule tulles kohe oma esimene vise tabada.

Vaata, kuidas Beverley meeskonda asus juhendama ning Bucksi särgis esimesed punktid kirja sai.

Kohtumise võitis lõpuks Bucks koduväljakul Charlotte Hornetsi vastu suurelt 120:84. Võitjate parimatena tõid Damian Lillard 26, Malik Beasley 21 ja Bobby Portis 18 punkti. Meeskonna suurim staar, Giannis Antetokounmpo sai 23,5 minutiga kirja 15 punkti ja 14 lauapalli. Patrick Beverley viibis debüütmängus väljakul 11,5 minutit ning sai kirja 6 silma ja 4 korvisöötu. Kaotajate resultatiivseimad olid Brandon Miller ja Nick Richards kumbki 16 punktiga. Kogu statistika nähtav siit.