Meeskonnakaaslased Tyrese Haliburtonit riietusruumi kandmas
Meeskonnakaaslased Tyrese Haliburtonit riietusruumi kandmas — FOTO: Scanpix

Läinud öösel toimunud korvpalliliiga NBA kohtumises Boston Celticsi ja Indiana Pacersi vahel sai teisel veerandajal kodumeeskonna superstaar Tyrese Haliburton
pahasti vigastada.

Haliburton libises teisel veerandajal rünnakul vastaste korvi alla minnes ning pidi reielihase vigastuse tõttu platsilt lahkuma.

Mängijale tehakse teisipäeval MRI, ütles peatreener Rick Carlis, kes loodab, et see vigastus ei osutu liiga tõsiseks. Haliburtoni arvele jäi enne kui ta väljakult lahkuma pidi 13 minutiga 7 punkti, 2 lauapalli ja 6 korvisöötu.

23-aastane ja 196 cm pikkune Tyrese Haliburton kanti pärast rasket jalavigastust riietusruumi rätik pea kohal.

Vaata, kuidas vigastas ennast Pacersi mängumees:

Kohtumise võitis küll lõpuks Indiana Pacers napilt 133:131, kuid võidust olulisem on see, kui kauaks jääb käimasoleval hooajal meeskonda vedanud Haliburton eemale, kuna ta on sel hooajal saanud kirja keskmiselt 24,2 punkti, 4,3 lauapalli ja lausa 12,7 korvisöötu mängu kohta.

Võitjate parimatena viskasid viimases kohtumises Bennedict Mathurin 26 ja Aaron Nesmith 17 punkit. Bostoni resultatiivseimad olid Jaylen Brown üleplatsimehena 40 ja Jrue Holiday 21 silmaga. Meie lõunanaaber Kristaps Porzingis sai kirja 19 punkti, 5 lauapalli, 7 korvisöötu ja 3 viskeblokeeringut. Kogu statistika nähtav siit.