Chris Finch sai peale Mike Conleyga kokkupõrget vigastada
Chris Finch sai peale Mike Conleyga kokkupõrget vigastada — FOTO: Scanpix

Korvpalliliigas NBA jõudis esimene meeskond play-off`ides teise ringi, kui Minnesota Timberwolves alistas neljandat korda ja ühtlasi 4:0 seeriavõiduga Phoenix Sunsi.

Läänekonverentsi veerandfinaaliseeria viimases kohtumises olid Timberwolvesi võidunumbrid 122:116.

Anthony Edwards oli võitjate parim 40 punkti, 9 laupalli, 6 korvisöödu ja kahe viskeblokeeringuga. Karl-Anthony Towns lisas 28 silma ja 10 lauapalli ning Jaden McDaniels 18 punkti. Kaotajate resultatiivseim oli Devin Booker, kes viskas lausa 49 silma. Kogu statistika nähtav siit.

Selles kohtumises sai näha harvanähtavat olukorda, kui neljanda veerandaja lõpus põrkasid kokku Timberwolvesi mängumees Mike Conley ja peatreener Chris Finch. 54-aastane juhendaja sai nii tõsiselt viga, et teda tuli lausa kahe mehe vahel riietusruumi aidata.