Koroonaprobleemide tõttu lükatakse NBA-s esmaspäevane Dallase matš New Orleansiga edasi

NBA mängudekalendrit kõvasti kimbutama hakanud koroonaviirus võttis esmaspäeval järjekordse ohvri, kui Dallas Mavericksi matš New Orleansiga edasi lükati.

Liiga on paika pannud reegli mille kohaselt peab igal meeskonnal kohtumiseks olema kaheksa mänguvalmis mängijat ja Mavericks ei suutnud seda tingimust täita, ehkki esmaspäeval oleks pidanud oma hooaja esimese mängu tegema põlvevigastusest taastunud Kristaps Porzingis.

Ühtlasi on NBA teatanud, et edasi lükkub ka teisipäevane mäng Chicago Bullsi ja Boston Celticsi vahel. Muutusi võib veelgi tulla, kuna nädalavahetusel jäi ära Celticsi kohtumine Miami Heatiga ja Heati mängijad on endiselt Bostonis oma hotellis, kuigi meeskonnal peaks homme olema mäng Philadelphia 76ersiga.

NBA-s on nüüd sel hooajal COVID-19 tingitud probleemide tõttu edasi lükatud neli mängu. “Me eeldasime, et meil tuleb mängude edasilükkamisi sel hooajal ja kavandasime kalendri vastavalt sellele. Me ei plaani hooaega peatada,” rahustas pühapäeval avaldusega fänne NBA esindaja Mike Bass.

TV3 Sport toob tänase edasilükatud mängu asemel kell 2.30 otsepildis vaatajateni kohtumise Philadelphia 76ersi ja Atlanta Hawksi vahel.

Kommentaarid puuduvad