Kevin Durant välistas tänavusel hooajal mängimise

Koroonaviirusest tingitud paus on mitmetele sporditähtedele andnud võimaluse enne hooaja jätkumist vigastused välja ravida, ent Kevin Duranti platsile naasjate hulgas ei ole.

Durant vigastas mulluse NBA finaalseeria ajal oma parema jala Achilleuse kõõlust ja tänavuse hooaja seisak on andnud talle mitu kuud lisaaega traumast taastumiseks, kuid väljakule ta siiski ei kipu.

“Minu hooaeg on läbi,” tunnistas Durant. “Mul pole üldse plaanis mängida. Otsustasime eelmisel suvel, kui see juhtus, et jään lihtsalt ootama järgmist hooaega.”

Durant, kellel lõppeb esimene hooaeg Brooklyn Netsiga sõlmitud nelja-aastasest lepingust, on treeningsaalis juba palliga harjutusi teinud, aga kahekordne finaaliseeria kõige väärtuslikum mängija lisas, et ta ei ole intensiivseteks mängudeks valmis.

Septembris 32-aastaseks saav Durant oli ka üks NBA mängijatest, kellel tuvastati koroonaviirusega nakatumine. Sellest on ta enda sõnul täielikult paranenud.

Brooklyni teine täht, märtsis õlaoperatsioonil käinud Kyrie Irving ei plaani samuti naasta, kui NBA hooaeg 31. juulil jätkub.

Kommentaarid puuduvad