Kullamäe vs Pahv, Pärnu vs Keila – täna õhtul otsustav viies kohtumine!

Peep Pahv ja Gert Kullamäe
Peep Pahv ja Gert Kullamäe — FOTO: Keila Coolbet Facebook / Kuvatõmmis videost

Eesti korvpalli Meistriliiga veerandfinaalseerias teenis eile õhtul koduväljakul mänginud Keila Coolbet lisaajal magusa 80:79 võidu Pärnu Sadama üle ning viigistas kolme võiduni peetava seeria 2:2 peale. Juba täna õhtul toimub Pärnu Spordihallis otsustav viies kohtumine!

Poolfinaali on koha taganud juba BC Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool Maks & Moorits, kes alistasid oma veerandfinaalseeriates 3:0, vastavalt Tallinna Kalev SNABB-i ja Viimsi.

Täna tulevad lisaks Pärnu Sadamale ja Keila Coolbetile väljakule ka Avis Utilitas Rapla ja TalTech/Optibet. Kui Pärnu ja Keila kohtumises selgub kindlasti kolmas poolfinaali pääseja, siis Raplas toimuval mängul on kodumeeskonnal võimalik võidu korral viia seeria otsustava viienda mänguni, kaotuse korral pääseb neljanda meeskonnana poolfinaali Alar Varraku juhendatav TalTech.