Korvpalli Meistriliiga veerandfinaalid jätkuvad täna kahe põneva vastasseisuga

Paf Korvpalli Meistriliigas jätkatakse täna veerandfinaalseeriatega, kui oma esimesed vastasseisud peavad KK Viimsi/Sportland ja Tartu Ülikool Maks & Moorits ning Pärnu Sadam ja AVIS UTILITAS Rapla. Kõik play-off seeriad mängitakse kolme võiduni. 

KK Viimsi/Sportland – Tartu Ülikool Maks & Moorits (19:00 @Forus Spordikeskus Viimsi)

Esimest hooaega meistriliigas palliv KK Viimsi/Sportland kogus põhiturniiril 21 võitu ja 12 kaotust, mis andis neile play-off mängudeks kolmanda asetuse. Eesti-Läti korvpalliliigas hõbedase hooaja teinud Viimsi suurimaks korvikütiks on meistriliigas kerkinud lätlasest keskmängina Ronalds Zakis, kes on keskmiselt toonud 17,5 punkti ja 6 lauapalli mängu kohta. Eesti koondise raudvara Rain Veideman on keskmiselt panustanud 16 silma, 4 lauapalli ja 3 söötu mängu kohta. 

Tartu Ülikool Maks & Moorits kogus põhihooajal 14 võitu ja 19 kaotust ning lõpetas kuuenda asetusega. Meeskonna liidriks on  tõusnud rahvuskoondise mängujuht Märt Rosenthal 19 punkti, 6 lauapalli ja 3 resultatiivse sööduga mängu kohta. Braxton Huggins on toonud 12 ja Oliver Suurorg 11 silma mängu kohta. 

Omavahelistes mängudes on seni peal Viimsi 3:0.

 

Pärnu Sadam – AVIS UTILITAS Rapla (19:00 @Pärnu Spordihall)

Pärnakad kogusid põhiturniiril 20 võitu ja 13 kaotust, mis andis neile Viimsi järel napilt neljanda koha. Meeskonna suurimaks korvikütiks on kerkinud tagamängija Robert Valge, kes on keskmiselt toonud 15 punkti mängu kohta. Alterique Gilbert on Pärnu eest visanud keskmiselt 14 silma. 

AVIS UTILITAS Rapla kogus põhiturniiril 14 võitu ja 19 kaotus, mis andis neile viienda asetuse. Võistkonna suurimaks korvikütiks on meistriliigas kerkinud Jaron Martin, kes on kogunud keskmiselt 27 punkti mängu kohta. Demajeo Willie Wigginsi arvel on keskmiselt kaksikduubel – 18 punkti ja 12 lauda. 

Rapla on omavahelistes mängudes tänavu kogunud kaks ja Pärnu ühe võidu. 

 

Foto: Pärnu Sadam Facebook