Korvpalli Euroopa meistrivõistluste veerandfinaalid pakkusid palju põnevust ning tulemata ei jäänud ka üllatused. Enne kui algavad poolfinaalid ja medalimängud - vaata veelkord üle, mis veerandfinaalides toimus.

Tagasivaade kõikidele veerandfinaalmängudele:

Korvpalli Euroopa meistrivõistluste esimene poolfinalist oli Hispaania, kes alistas oma veerandfinaalmängus 100:90 Soome. Võitjate resultatiivsemad olid võidumängus Willy Hernangomez 27, Juancho Hernangomez 15 ja Dario Brizuela 14 punktiga. Põhjanaabrite parimana viskas Lauri Markkanen 28 silma ning võttis 11 lauapalli. Kogu statistika nähtav SIIT

Saksamaa lõpetas turniiri ühe suurfavoriidi Kreeka teekonna, kui suureskoorilises kohtumises võeti 107:96 võit. Kodusaalis mänginud Saksamaa resultatiivsemad olid Dennis Schroder 26 (8 res. söötu), Andreas Obst 19 (kolmesed 5/7) ja Franz Wagner 19 (kolmesed 5/7) silmaga. Võimsa esituse tegi ka Daniel Theis, kes sai kirja 13 punkti ja 16 (!) lauapalli. Kreeka parimana sai viimasel veerandajal kahe ebasportliku vea tõttu platsilt minema saadetud Giannis Antetokounmpo kirja 31 punkti, 7 lauapalli ja 8 resultatiivset söötu. Kogu statistika nähtav SIIT

Kolmas poolfinalist oli Prantsusmaa, kes alistas lisaajal 93:85 Itaalia. Võitjate resultatiivsemad olid Thomas Heurtel 20, Rudy Gobert 19, Evan Fournier 17 ja  Guerschon Yabusele 15 silmaga. Kaotajate parimatena tõid Simone Fontecchio ja Marco Spissu kumbki 21 ja vanameister Luigi Datome 12 punkti. Kogu statistika nähtav SIIT

Korvpalli Euroopa meistrivõistluste neljas, ehk viimane poolfinalist oli üllatuslikult Poola, kes alistas 90:87 Sloveenia. Võitjate parim oli kolmikduubli kirja saanud Mateusz Ponitka, kes üleplatsimehena viskas 26 silma, võttis 16 (!) laupalli ning andis 10 resultatiivset söötu. Sloveenia resultatiivseim olid Vlatko Cancar 21 punktiga. Luka Doncic piirdus küll 14 silmaga, kuid võttis lisaks 11 lauapalli ning andis 7 resultatiivset söötu. Kogu statistika nähtav SIIT