Haapsalu Herilased murdsid end finaali, vastaseks Team Kaitsevägi – Pronksile mängivad KK Paulus ja TaltTech BS/FENSTER

Haapsalu Herilased vs TalTech BS/FENSTER
Haapsalu Herilased vs TalTech BS/FENSTER — FOTO: Malle-Liisa Raigla

Saku II liiga, 20. aprillil, Rakvere Spordihallis toimuva finaalpäeva vastasseisud said paika, kui eilses otsustavas poolfinaalis alistasid Haapsalu Herialsed kodumeeskond TalTech BS/FENSTER-i 72:60. Finaalis on Herilaste vastaseks põhihooja parim Team Kaitsevägi, pronksile mängivad KK Paulus ja TalTech BS/FENSTER.

TalTech BS/FENSTER vs Haapsalu Herilased: 60:72 (seeria 1:2).

Herilased haarasid kohe mängu alguses kerge initsiatiivi võites avaveerandi 19:12 ja juhtides poolajaks 39:32. Kodumeeskond TalTech ei andnud kordagi lõplikult alla ja ka neljandal veerandajal oli mitu korda vahe vaid 5-6 punkti, kuid sellest piisas, et Herilased endale koha finaalis kindlustaksid. Lõppskooriks 72:60 Haapsalu Herilaste poolelt vaadatuna. Mängu resultatiivseim võitjate Marcus Lenk 18 punktiga, TalTech BS/FENSTER kasuks tõid 10 punkti nii Andreas Põld kui Karl-Gustav Paloots.

20.aprill Rakvere Spordihallis kell 13:00 pronksikohtumine ja 15:30 finaal. Sissepääs kõigile fännidele TASUTA.