Finaalis kohtuvad Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon, pronksile mängivad Tartu Ülikool/Estiko ja Reinar Halliku KK/Vinni Vald

Kadrina Karude mängijad
Kadrina Karude mängijad — FOTO: TERE Kadrina Karud Facebook

Saku I liigas sai selgeks, et Rakveres 19. aprillil toimuvas suures finaalis kohtuvad kohalik Tere Kadrina Karud ja eelmise hooaja meistrid Eesti Maaülikool/Evocon. Eesti Maaülikool alistas otsustavas poolfinaalis Reinar Halliku KK/Vinni vald meeskonna 95:86. Reinar Halliku KK  vastaseks pronksimängus on Tartu Ülikool/Estiko.

Eesti Maaülikool/Evocon vs Reinar Halliku KK/Vinni vald: 95:86.

Kohtumist alustas paremini Reinar Halliku KK/Vinni vald, kes võitis esimese veerandi 25:19 ja oli poolajapausiks ees 47:39. Maaülikool tõi mängu pöörde kolmanda veerandiga, kus tabati seitse kolmest ja oldi paremad lausa 33:18. Kättevõideldud 72:65 edu Maaülikool 478 pealtvaataja ees enam käest ei andnud ja finaalikoht on nende.

Võitjate kasuks tõi Tom Kaldre 23 punkti ja 9 korvisöötu, vennad Joosep ja Jaagup Russak viskasid vastavalt 17 ja 16 punkti. Eesti Maaülikool tabas 31 kolmesest 16, millest omakorda 13 just see trio. Reinar Halliku KK-d vedas 25 punktiga Patrik Peemot, 12 punkti jäi Vitalii Šhymanskyi ja 11 punkti Rinalds Timma arvele.

19. aprill Rakvere Spordihallis kell 18:00 pronksikohtumine ja 20:30 finaal. Piletid tulevad Piletitaskusse müüki teisipäeval 16. aprillil.