Keila Coolbet võitis teise poolaja Riia VEFi vastu 14-punktiga, kuid pidi vastu võtma siiski napi kaotuse

— FOTO: Keila Coolbet

PAF Eesti-Läti korvpalliliigas tegi Keila Coolbet koduväljakul tugeva Riia VEFi vastu südika partii, kuid pidi lõpuks tunnistama lõunanaabrite nappi 72:77 paremust.

Esimese veerandaja 11:24 ja poolaja 25:44 kaotanud Keila tegi teisel poolajal ilusa tagasituleku, kui võitis kolmanda veerandaja 25:17 ning neljanda 22:16, kuid kahjuks sai enne mänguaeg otsa, kui VEF kätte saadi.

Keila parimana sai Karlis Zunda kirja 23 punkti, 7 lauapalli ja 7 korvisöötu. Andrii Myronenko toetas Eesti meeskonda 18 ning Margus Pahv 9, Denis Krestinin ja Kristen Kasemets kumbki 7, Kaido Saks 6 ja Conrad Sengbusch 2 silmaga. Võitjate resultatiivseimad olid Shawn O'neal Pipes Jr 15, Gregory Vernon Whittington ja Jaizec Jordan Lottie kumbki 13 ning Roberts Blums 12 punktiga. Kogu statistika nähtav siit.

Teises tänases kohtumises pidi Tallinna Kalev/SNABB koduväljakul tunnistama 80:94 BK Ventspilsi paremust.

Toomas Raadik tõi Kalevi parimana 17 punkti. Mario Paiste toetas meeskonda 13 ning Cameron Michael Campbell, Daquan Romel Lilly ja Bailey Joel Hardy kõik 10 silmaga. Võitjate resultatiivseimad olid Ishmael El-Amin 20 ning Toma Vasiljevic ja Francis Daeshon Oshae kumbki 18 punktiga. Kogu statistika nähtav siit.