Avalikustati Kristjan Kanguri Viimase Vaatuse ehk Kalev/Cramo ja Tartu legendide vahelise mängu võistkondade nimekirjad

Kristjan Kangur
Kristjan Kangur — FOTO: Hendrik Osula

Tondiraba Jäähallis 21.septembril toimuva suure korvpalliõhtu kirss tordil on Kalev/Cramo ja Tartu legendide vaheline mäng, kus Eesti üks edukaim korvpallur Kristjan Kangur peab oma viimase mängu. 

Õhtu lõpeb PAF Eesti-Läti Ühisliiga avalöögiga möödunud hooajal Eesti meistriliiga finaalis kohtunud BC Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool Maks&Mooritsa vahel. Korvpalliõhtu jooksul jooksevad väljakule ka Tallinna ja Tartu noortevõistkonnad, kes võtavad omavahel mõõtu ning oodata on ka üllatusesinejat, kes annab kaks kontserti mängupauside ajal. 

Kalev/Cramo legendide eest jooksevad väljakule lisaks Kangurile, Branko Mirkovic, Gregor Arbet, Rait Keerles, Tanel Sokk, Howard Frier, Valmo Kriisa, Erik Keedus ja Gert Dorbek, Meeskonda juhendavad Alar Varrak ja Martin Müürsepp

Tartu legendidest löövad kaasa Janar Talts, Martin Viiask, Augenijus Vaškys, Asko Paade, Vallo Allingu, Marek Doronin, Toomas Liivak, Silver Leppik ja Kristo Saage.

 

Üle tuhande pileti on hetkel müüdud ning BC Kalev/Cramo on endale eesmärgiks seadnud korraldada fännidele unustamatu korvpalliõhtu, Kristjan Kanguri karjäärile väärikas punkt panna. Lisaks loodab klubi oma nimele võtta Eesti-Läti Ühisliiga pealtvaatajarekord, mis hetkel kuulub 5050 inimesega eelmisel hooajal peetud Riia VEF ja Prometey vahelisele mängule.

Ühe piletiga saad kolm mängu, ühe kontserdi ja võimaluse olla osa ajaloost – piletid saadaval alates 10st eurost Piletitaskus.