Jalgpall

toetab Chanz

Meistrite liiga: Manchester United ja Barcelona põrusid hooaja esimeses mängus

3sport

Manchester United alustas hooaega Meistrite liigas kaotusega, kui võõrsil jäädi üllatuslikult 1:2 alla Young Boysile. United pääses 13. minutil Ronaldo väravast juhtima. 35. minutil tuli mängu pööre, kui Manchesteri mängumees Aaron Wan-Bissaka sai punase kaardi. 66. minutil viigistas Nicolas Moumi Ngamaleu seisu ja mängu viiendal lisaminutil tõi Sveitsi klubile magusa võidu Jordan Siebatcheu. E-alagrupi põnevusmängus kohtusid FC Barcelona ja Müncheni Bayern. Saksamaa au ja uhkus võttis võõrsil kindla 3:0 võidu. Väravatemasin Robert Lewandowski lõi võidumängus kaks väravat! FC Barcelona - Müncheni Bayern 0:3 (33. Thomas Müller, 56., 85 Robert Lewandowski).

Kiievi Dinamo - Lissaboni Benfica 0:0.

Young Boys - Manchester United 2:1 (66. Nicolas Ngamaleu, 90+5. Theoson Jordan Siebatcheu - 13. Cristiano Ronaldo). Villarreal - Bergamo Atalanta 2:2 (39. Manuel Trigueros, 73. Arnaut Danjuma - 7. Remo Freuler, 83. Robin Gosens). Sevilla - Salzburg 1:1 (42. pen. Ivan Rakitic - 21. pen. Luka Sucic). Lille - Wolfsburg 0:0.Londoni Chelsea - Peterburi Zenit 1:0 (69. Romelu Lukaku). Malmö - Torino Juventus 0:3 (23. Alex Sandro, 45. pen. Paulo Dybala, 45+1. Alvaro Morata).