Premium liiga

toetab Chanz

Video: Flora surus kodus Kuressaare kindlalt selili

FC Flora
FC Flora — FOTO: Jana Pipar

Täna algas Premium liiga 22. mängudevoor, kus Tallinna FC Flora võõrustas kodus FC Kuressaaret. Flora põud sai lõpuks läbi ning alistati Kuressaare kindlalt tulemusega 4:0.

Tallinna FC Flora – FC Kuressaare 4:0 (34. Rauno Alliku, 37. 48. pen Konstantin Vassiljev, 75. Sergei Zenjov)

Punane kaart: 76. Märten Pajunurm

Mängu protokoll

Video: Soccernet TV & Premium liiga

 

Laupäeval, 5. augustil mängitakse liigas kaks kohtumist. Mängupäeva avab kell 17.00 Nõmme Kalju FC ja JK Narva Trans omavaheline mäng. Tabeli kuuendal real paiknev Kalju on viimase viie vooruga teeninud tabelisse seitse punkti, mis saadi kirja võitudest Harju JK Laagri ja FC Kuressaarega, viigipunkt jagati Paide Linnameeskonnaga. Kaheksandal real paikneva Transi viie mängu saldoks on kuus punkti, kui alistati Tartu JK Tammeka ja Tallinna FC Flora. Tänavused omavahelised kohtumised on selgelt enda kasuks kallutanud Kalju, kes on Transile löönud neli vastuseta väravat. Millise tulemusega lõppeb kolmas omavaheline kohtumine, selgub laupäeval kell 17.00 TNTK staadionil. Mängu peakohtunik on Juri Frischer, abikohtunikud on Petteri Schultz ja Silver Sepp ning neljas kohtunik on Kevin Kaivoja. Videokohtunikena on ametis Marko Liiva ja Egerd Pajustik.

Mängupäeva lõpetab JK Tallinna Kalevi ja Tartu JK Tammeka vastasseis. Kalev, kes liigatabelis paikneb neljandal kohal on viimase viie vooruga teeninud viis punkti. Võidupunktid teeniti Nõmme Kalju FC üle, viigipunktid saadi kirja Pärnu JK Vapruse ja Harju JK Laagriga. Tammeka omakorda on teeninud vaid punkti, mis saadi mängust tabeliliidri FCI Levadia vastu. Kalev läheb kohtumisele vastu 1:1 viigilt, kui liiga 21. vooru kohtumises jagati punkt Vaprusega, Tammeka pidi võõrsil tunnistama FC Kuressaare 3:1 paremust. Tänavusel hooajal on omavahel madistatud kahel korral, millest üks on lõppenud Kalevi paremusega ning teisel korral jagati viigipunkt. Võiduga tekiks Kalevil tabelis šanss mööduda Pärnu JK Vaprusest, Tammeka omakorda suurendaks vahet tabeli viimase, Harju JK Laagriga. Kas Kalev võtab oma hooaja esimese koduvõidu või üllatab neid Tammeka, selgub laupäeva õhtul kell 19.30 Kadrioru staadionil. Mängu peakohtunik on Kristjan-Eric Lääne, abikohtunikud on Aron Härsing ja Sander Saga ning neljas kohtunik on Voiteh Karnatsevitš. Videokohtunikena on ametis Tanel Üprus ja Jaan Roos.

Pühapäeval, 6. augustil mängitakse samuti kaks kohtumist. Harju JK Laagrit, kes viimati sai liigas nautida võidurõõmu juulikuu alguses, ootab koduväljakul ees järgmine proovikivi Paide Linnameeskonna näol. Viimase viie vooruga on kahe meeskonna käekäik olnud erinev. Harju on teeninud tabelisse viis punkti, mis jagunevad võiduga Tartu JK Tammeka üle ning viikidega FC Kuressaare ja JK Tallinna Kaleviga. Paide käekäik on olnud parem. Viie mänguga on tabelisse lisatud juurde üheksa punkti, kui alistatud on Harju JK Laagri ja FC Kuressaare ning viiki on mängitud Nõmme Kalju FC, Pärnu JK Vapruse ja Tallinna FC Floraga. Sealjuures on endale lastud lüüa vaid üks värav. Sel hooajal on kaks omavahelist kohtumist koondtulemusega 2:0 enda kasuks kallutanud just Paide. Kumb meeskond lahkub võidupunktidega või jääb kohtumine viiki, selgub pühapäeva õhtul kell 17.00 Laagri kunstmurustaadionil. Mängu peakohtunik on Karl Koppel, abikohtunikud on Sander Jürjens ja Kristjan Kruk ning neljas kohtunik on Kristjan-Eric Lääne. Videokohtunikena on ametis Rasmus Maalinn ja Erkko Liiv.

Mänguvoorule paneb punkti sel hooajal kahel korral väravateta viiki mänginud Pärnu JK Vapruse ja Tallinna FCI Levadia omavaheline mõõduvõtt. Nii Vaprus kui Levadia saavad viimase viie vooru tulemustega rahul olla. Vaprus on teeninud üheksa punkti – võidud on saadud Tartu JK Tammeka ja Narva JK Transi üle ning viigipunktid on jagatud FC Flora, JK Tallinna Kalevi ja Paide Linnameeskonnaga. Levadia omakorda on teeninud 11 punkti, kui alistatud on JK Tallinna Kalev, Narva JK Trans ja Nõmme Kalju FC. Korra on jagatud viigipunkt Tartu JK Tammekaga. Vapruse võidu korral suurendatakse tabelis vahet Kaleviga, Levadia omakorda kinnistaks positsiooni liidrina veelgi. Kas ka kolmas omavaheline kohtumine lõppeb viigiga või üllatavad meeskonnad teineteist, selgub pühapäeva õhtul kell 19.00 Pärnu Rannastaadionil. Mängu peakohtunik on Kristo Tohver, abikohtunikud on Silver Kõiv ja Andrus Õun ning neljas kohtunik on Jagnar Jakobson. Videokohtunikena on ametis Grigori Ošomkov ja Tauno Rämson.

Premium liiga

toetab Chanz