— FOTO: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Esiliigas peeti 28. juulil tagantjärele esimeste voorude kohtumisi. Tallinna FCI Levadia U21 seljatas tabeliliidri FC Nõmme Unitedi, JK Tabasalu võttis võõrsil revanši FC Tallinna üle.

Tallinna FCI Levadia U21 pani teisipäeval peetud kohtumises koduväljakueelise maksma, alistades tabeliliider FC Nõmme Unitedi 1:0. Mängu ainsa värava eest kandis 80. minutil hoolt Patrik Kristal. Minut enne mängu normaalaja lõppu jäi United kahe kollase kaardi tõttu platsil vähemusse. Esiliiga tabelis tõusis Levadia U21 viiendale kohale. 18 mängu järel on teenitud 10 võitu, 3 viiki ja 5 kaotust, mis annab kokku 33 punkti. Hooaja teise kaotuse saanud United jätkab tabelis 48 punktiga liidripositsioonil, edestades teisel kohal paiknevat Tallinna FC Flora U21 meeskonda 7 silmaga.

Kohtumise tipphetked (video: Esiliiga Youtube)

JK Tabasalu võttis võõrsil revanši, alistades tabelinaabrite madinas FC Tallinna seisuga 4:2. Lasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadionil toimunud mängus haaras Tabasalu edu 27. minutil Valeri Makarovi tabamusest. Avapoolaja lõpus suurendasid skoori Jaagup Luts ja Peeter Klein. Teisel poolajal kaartide tõttu vähemusse jäänud FC Tallinn lõi Eduard Golovljovi ja Albert Taari tabamustest kaks tagasi, ent lõppseisu otsustas 84. minutil Joosep Põder, vormistades Tabasalu 4:2 võidu. 34 punktiga tõusis Tabasalu tabelis 4. positsioonile, jäädes tabelis 3. kohal paiknevast Viimsi JK-st maha ühe silmaga. FC Tallinn langes 6. kohale, olles 20 mängu järel teeninud 32 punkti.