Jalgpall

toetab Chanz

Erik Sorga lõi kolm väravat
Erik Sorga lõi kolm väravat — FOTO: Sumqayit FK / Facebook

Eesti koondisest välja jäänud Erik Sorga lõi Aserbaidžaani kõrgliigas oma hooaja kolmanda värava, aga tema koduklubi Sumqayit kaotas võõrsil Bakuu Sabahile 1:2.

Sorga alustas mängu pingilt, aga vahetati pärast 0:1 kaotusega lõppenud avapoolaega väljakule. Sumqayit jäi teise poolaja keskel 0:2 kaotusseisu. Sorga säras väravaga 84. minutil, kui driblas kahe mängija vahelt läbi ja lõi palli karistusala tagant ristnurka. See jäi kohtumise viimaseks väravaks ja Sumqayit sai hooaja kaheksanda kaotuse, kirjutab Soccernet.ee.

Kohtumise tipphetked (Sorga värav alates 3:39):

Eestlase koduklubi on 27 mänguvooru järel Aserbaidžaani kõrgliigas viiendal kohal. Hooaja lõpuni on jäänud veel üheksa vooru.