Poola kohtub finaalis Walesiga, Ukraina keeras kolme minutiga kaotusseisu võiduks

Walesi mängijad tähistamas väravat
Walesi mängijad tähistamas väravat — FOTO: Scanpix

Kui Poola koondis lõi eilses kohtumises Eesti jalgpallikoondisele viis väravat, siis teises poolfinaalpaaris Wales omakorda meie põhjanaabritele neli.

Kui Poola võitis eile Eesti jalgpallikoondist 5:1, siis teises selle n-ö alagrupi poolfinaalis alistas Wales 4:1 Soome. 26. märtsil kohtuvad seega otsustavas mängus Poola ja Wales ning lohutusmängus omavahel Eesti ja Soome. Meie rahvuskoondise mängu kannab järgmisel teisipäeval üle taaskord TV6.

Vägeva tagasituleku tegi eile õhtul Ukraina koondis, kes tuli kohtumise lõpus kaotusseisust välja ning 85. ja 88. minuti tabamustest alistas Bosnia ja Hertsegoviina.

Eilsete kohtumiste tulemused:

Poola - Eesti 5:1 (22. Przemyslaw Frankowski, 50. Piotr Zielinski, 70. Jakub Piotrowski, 73. ov. Karol Mets, 77. Sebastian Szymanski - 78. Martin Vetkal)

Eemaldamine: 27. Maksim Paskotši

Eesti ja Poola kohtumise tipphetked nähtavad SIIT ning jalgpallistuudio arvamus peale kaotusmängu nähtav SIIT.

Wales - Soome 4:1 (3. David Brooks, 38. Neco Williams, 47. Brennan Johnson, 86. Daniel James - 45. Teemu Pukki)

Bosnia ja Hertsegoviina - Ukraina 1:2 (56. ov. Mõkola Matvienko - 85. Roman Jaremtšuk, 88. Artjom Dovbõk)

Iisrael - Island 1:4 (31. pen. Eran Zahavi - 39., 83., 87. Albert Gudmundsson, 42. Arnor Traustason)

Eemaldamine: 73. Roy Revivo (Iisrael)

Gruusia - Luksemburg 2:0 (40., 63. Budu Zivzivadze)

Eemaldamine: 56. Maxime Chanot (Luksemburg)

Kreeka - Kasahstan 5:0 (9. pen. Anastasios Bakasetas, 15. Dimitrios Pelkas, 37. Fotis Ioannidis, 40. Dimitrios Kourbelis, 85. ov. Erkin Tapalov)