Jalgpall

toob sinuni Chanz

Müncheni Bayern saavutas Harry Kane osas põhimõttelise kokkuleppe Tottenhamiga

Harry Kane
Harry Kane — FOTO: Scanpix

BBC.com kirjutab, et Müncheni Bayerni jalgpalliklubi saavutas 30-aastase Harry Kane osas põhimõttelise kokkuleppe Tottenham Hotspuriga.

Müncheni Bayern ja Tottenham leppisid Inglismaa kapteni Harry Kane’iga kokku enam kui 100 miljoni euro (86,4 miljoni naela) väärtuses põhimõttelise kokkuleppe.

30-aastasel Inglismaa koondise ründajal on Spursiga sõlmitud lepingut jäänud üks aasta ja ta peab nüüd tegema otsuse, kas lahkuda või mitte.

Kane on Tottenhami kõigi aegade parim väravakütt, kui on 435 kohtumises löönud 280 väravat.

Kane’i seostati selle suve alguses Manchester Unitediga, enne kui Saksamaa klubi ta oma peamiseks sihtmärgiks võttis.

Meedia andmetel ei soovi Kane Spursiga uut lepingut sõlmida ning nüüd tundubki klubi jaoks parim valik ta rahaks teha, selle asemel, et ta järgmisel aastal tasuta saaks lahkuda. 

Kane on pärast Spursi eest debüüdi tegemist 2012. aastal võitnud Premier League’i Kuldse Saapa tiitli kolm korda – aastatel 2015-16, 2016-17 ja 2020-21.

Kane’il on 320 Premier League’i mänguga kirjas 213 väravat.

Ometi pole Inglismaa kõigi aegade parim väravakütt võitnud kunagi klubi või riigiga ühtegi suurt karikat. Bayern seevastu on meeskond, kellel karikate puudust pole.

Thomas Tucheli juhendatav meeskond võitis eelmisel hooajal oma 33. Bundesliga tiitli  (11. järjestikuse). Lisaks on Saksamaa suurklubi võitnud kuus korda Meistrite liiga ja 20 korral Saksamaa karika.

Jalgpall

toob sinuni Chanz