Jalgpall

toob sinuni Chanz

Kaivoja teenis EM-finaalturniiril teise määramise

Esimese eestlasena täiskasvanute murujalgpalli finaalturniirile kohtunikuks valitud Karolin Kaivoja ootab homme, 14. juulil ees teine kohtumine naiste EM-il, kui vastamisi lähevad Itaalia ja Island.

Kaivoja teenindas esimese kohtumise naiste EM-finaalturniiril möödunud nädalal, kui Norra alistas seisuga 4:1 turniiri debütandi Põhja-Iirimaa. Sarnaselt esimesele kohtumisele on ka homses D-alagrupi vastasseisus brigaadi eesotsas Lina Lehtovaara (FIN) ning teise abikohtunikuna tegutseb Kaivoja kõrval Chrysoula Kourompylia (GRE). Itaalia – Islandi kohtumise neljas kohtunik on rumeenlane Iuliana Demetrescu, videokohtunikena on ametis portugallased Tiago Martins ja Luís Godinho. Islandil on Belgia vastu teenitud 1:1 viigi järel tabelis kirjas üks punkt, Prantsusmaale 1:5 kaotanud Itaalia puntkiarve on veel avamata.

Itaalia – Islandi kohtumise avavile kõlab Manchesteris homme, 14. juulil Eesti aja järgi kell 19.00 ning sellele on otsepildis võimalik kaasa elada UEFA.tv vahendusel. Alates veerandfinaalidest, mida peetakse 20.-31. juulini, näitab Inglismaal toimuva naiste EM-finaalturniiri kohtumisi otsepildis ka ERR.

Foto: Maddie Meyer/UEFA

Jalgpall

toob sinuni Chanz