Flora alistas võõrsil kindlalt Lootose

Kolmapäeva õhtul peeti naiste Meistriliigas üks kohtumine, kui Põlva Lootos võõrustas 14. vooru järele peetud mängus FC Florat. Külalised said kirja ülikindla 11:1 võidu, kirjutab jalgpall.ee.

Mängu avavärava sai 14. minutil kirja Lisette Tammik, kuid neli minutit hiljem oli tablool viigiseis, kui Florale läks kirja omavärav. Kui vaheajapausile läksid külalised 3:1 eduseisu, siis teisel poolajal pani Flora sisse kõrgema käigu ning lõi Lootose võrku kaheksa vastuseta väravat. Kübaratriki said kirja nii Lisette Tammik kui ka Kristina Teern. Kaks väravat lisas vahetusest sekkunud 14-aastane Elisabeth Õispuu ning korra tegid skoori Valeria Liik, Kethy Õunpuu ja Mari Liis Lillemäe.

Liigatabelis hoiab Flora kindlalt esikohta, kui 18 mängu järel ollakse täiseduga 54 punkti peal. Nende järel on Saku Sporting, kellel on üks mäng varuks, ent praegu jäädakse maha 13 punktiga. Lootos on 17 kohtumisega kirja saanud seitse punkti, mis annab tabelis eelviimase ehk seitsmenda koha.

Meistriliiga järgmised kohtumised ootavad ees tuleval nädalavahetusel, kui laupäeval on vastamisi Tartu Tammeka - Tallinna Kalev ning Tulevik ja Suure-Jaani - Tabasalu. Pühapäeval kohtuvad Tallinna Flora - Pärnu Vaprus ja Põlva Lootos - Saku Sporting.