Kas väravate maias Chelsea tõmbab ka põua all kannatava Palace’i uuesti käima?

Frank Lampardi ja Chelseat ootab täna ees järjekordne Londoni derbi, kui külla sõidetakse Crystal Palace’ile, kes hooaja lõpule lähenedes väravate löömise ära unustanud.

Lõuna-Londoni sats kaotas laupäeval 0:3 Leicester Cityle ja nüüd on üleval oht, et meeskonnal jääb esimest korda pärast Roy Hodgsoni saabumist 2017. aastal neljas järjestikuses liigamängus värav löömata. Viimastes voorudes on tulnud ka 0:1 allajäämine Burnleyle ja 0:4 koslep Liverpoolilt.

Hodgsoni vanker on väga ootamatult lagunenud, kuna enne kaotusteseeriat võitis meeskond neli mängu järjest ja ei lasknud omakorda ise vastastel ühtegi väravat lüüa.

Palace’il on ka Chelsea vastu kaks viimast mängu värav jäänud löömata. Sinised on oma väiksema naabri alistanud neli korda järjest ning 21 omavahelise varasema Premier League’i kohtumise peale on Palace teeninud vaid neli võitu.

Põua ajal tundub see aga olevat Hodgsoni meeskonnale ideaalne mäng. Chelsea on võõrsil löödud väravate osas liiga paremuselt teine tiim (33 tabamust), ent kogu hooaja peale on Lampardi hoolealustele kodust eemal tulnud vaid üks nullimäng. Viimase nelja võõrsilkohtumise peale on kolm kord lastud endale vähemalt kaks tükki ära panna.

Chelsea võõrsilmängudes on hooaja vältel keskmiselt löödud isegi 3,8 väravat, seega võib täna prognoosida Selhurst Parkile väravatesadu.

Naabritevaheline duell on kell 19.50 algavas otseülekandes nähtav kanalis TV3 Sport või veebis go3.tv.

Kommentaarid puuduvad