Jamie Vardy läheb jahtima sajandat Premier League’i väravat meeskonna vastu, keda ta alati kurvastab

Premier League’i 100 värava klubi on õige pea täienemas ja see võib juhtuda juba teisipäeval, kui Jamie Vardy saab terroriseerida meeskonda, kelle vastu ta näiliselt alati skoorib.

Vardy ja Leicester City võõrustavad täna Brighton & Hove Albionit, kelle vastu on 33-aastane ründaja neli mängu järjest värava löönud. Kõik on huvitaval kombel löödud ka teisel poolajal. Tänavuse hooaja esimeses vastasseisus kindlustas Vardy penaltiga Leicesterile 2:0 võidu.

Brendan Rodgersi meeskond on üks vaid neljast külalissatsist, kes Amexi staadionilt sel hooajal võiduga koju läinud, kuid võõrsil on Brightoni käekäik olnud hoopis teistsugune. Meeskonnal õnnestus enne koroonapausi kodust eemal kolm mängu järjest kaotust vältida, kuid võõrsilvõite on Brightonil kirjas vaid kaks.

Premier League’i 100 värava klubis on vaid viis aktiivset mängijat: Wayne Rooney (208), Sergio Agüero (180), Jermain Defoe (162), Harry Kane (136) ja Romelu Lukaku (113). Kokku on läbi aastate vähemalt saja väravani jõudnud 28 mängijat.

Vaata Vardy sajanda jahti täna kell 19.50 kanalis TV3 Sport 2 või veebist go3.tv.

Kommentaarid puuduvad